Uitreiking boekje Toegankelijk Openbaar Vervoer door Metrocov
Dinsdag 7 oktober 2025 heeft de MRDH een bijeenkomst georganiseerd over Toegankelijk Openbaar Vervoer voor de regiogemeentes.
Lees verderHet is vanaf zaterdag drie weken lang niet mogelijk om per metro van en naar Hoek van Holland te reizen. Reizigers kunnen gebruikmaken van een pendelbus tussen metrostations Maassluis West en Hoek van Holland Haven.
Vervoerder RET zet tussen zaterdag 19 februari en maandag 14 maart pendelbus 705 in. Metrolijn B rijdt niet verder dan station Steendijkpolder in Maassluis. De pendelbus rijdt tussen de stations Maassluis West, Steendijkpolder en Hoek van Holland Haven. De RET deelt vanaf donderdag ook folders uit over de omleiding en de werkzaamheden op station Hoek van Holland Haven
Er is tijdelijk geen metroverkeer mogelijk tussen Steendijkpolder en Hoek van Holland Haven omdat het nieuwe stuk metrospoor naar het in aanbouw zijnde station Hoek van Holland Strand gekoppeld moet worden aan de bestaande rails van de Hoekse Lijn. Lees het hele artikel op het AD,
Foto: Metrostation CS (foto: Rick Keus) Beeldbank RET
Dinsdag 7 oktober 2025 heeft de MRDH een bijeenkomst georganiseerd over Toegankelijk Openbaar Vervoer voor de regiogemeentes.
Lees verderDe rood-beige GTL8-trams van de HTM worden straks vervangen door de nieuwe, ruime en gelijkvloerse TINA-tram van het Zwitserse Stadler. De HTM is volop bezig met de voorbereidingen, zowel aan het ontwerp van de TINA als aanpassingen in de stad om ervoor te zorgen dat in 2026 op alle trajecten toegankelijke trams kunnen rijden.
Lees verderHet Metrocov kondigt namens de MRDH de actie aan:
‘Bezuinigen op het ov? Ben je betoeterd!’, die gepland staat voor dinsdag 10 juni om 08.45 uur.
Lees verderIntern verbeteren om onze rol in de regio goed te spelen. De regio Rotterdam groeit, ruimte wordt schaarser en het belang van schoon vervoer neemt toe. Wij pakken graag onze rol om met goed OV deze uitdagingen het hoofd te bieden. Tegelijkertijd staan we voor uitdagingen.
Lees verderKlachten over in principe tijdelijke zaken bijv. vanwege een omleiding, de verlichting in een bushokje die het niet doet of een afvalbak die ontbreekt stuurt het METROCOV door naar de verantwoordelijke organisatie (vervoerders, MRDH, gemeente). Klachten over het OV kunt u ook richten aan de OV-Ombudsman of de klantenpanels van de vervoerders in de Metropoolregio.
HTM |
RET |
EBS |
Connexxion |
---|---|---|---|
Klantenservice (Haaglanden)
|
Heeft u als reiziger vragen over één van de genoemde thema's? Stel uw vraag dan bij een van de aangesloten organisaties.